November 14-én házi szavalóversenyt rendeztünk, melyen 28 tanulónk vett részt. A legjobb helyezést elérők részt vettek a Kunszentmiklóson megrendezett körzeti versenyen is, az alsósok november 19-én, a felsősök 20-án. Örömmel tapasztaltuk, hogy több gyermek kiállása, szavalása is örvendetes változáson ment át, bátrabban, szebben mondták verseiket.

A házi verseny eredményei:

1-2. osztály: Béres Krisztián 1., Hájas Kiara 2., Hájas Lőrinc 3.

3-4. osztály: Sándor Klára és Horváth Anna 1., Trencsényi Jázmin 2., Hájas Ramóna és Bartkó Alexandra 3.

5-6. osztály: Sándor Márta és Sóbujtó Zsófia 1., Bognár Ernesztina 2., Hájas Máté 3., Barta Béla különdíj

7-8. osztály: Sándor Barnabás és Juhász Réka 1., Lakatos Ottó és Merkel Berill 2., Dávid Veronika 3.

9. osztály: Szabó Napsugár különdíj

Kunszentmiklóson Lakatos Ottó nyolcadik osztályos tanulónk harmadik helyezést ért el.