Az idei tanévben is hagyományosan megrendezték az alsó tagozatosok részére a kistérség terematlétikai próbáját. Iskolánk is képviseltette magát, sajnos nem teljes létszámú csapattal. Az I. korcsoport lány csapatát három fő helyett egy lány alkotta. A négy próbában (30 m futás, kislabdahajtás, helyből távolugrás, 2 körös futás) korosztályonként és nemenként több versenyzőnk is a legjobb nyolc közé tudott kerülni, ami a csapat pontszámait gyarapította. Két dobogós helyezést is szerzett iskolánk: Horváth György második osztályos tanuló kislabdahajításban 2., Sándor Klára harmadik osztályos tanuló helyből távolugrásban 3. helyezést ért el. A csapatok versenyében iskolánk a jelentősebb tanulói létszámokkal működő nagy iskolák után a 4. helyet szerezte meg. Iskolánk történetében jelenleg a legjobb eredmény ezen a versenyen, melyhez a szervezők külön gratuláltak.

-Őri-Paczolai Györgyi testnevelő, a csapat felkészítője-