Pingpongozni szerető diákjaink november 13-án részt vettek a diákolimpia körzeti fordulóján, Tázláron.

Az 1-2. korcsoportban Sándor Márta 3. helyezést ért el, az 5-6. korcsoportban Szász Rómeó 1., Turán Erik 2., Csikós Adrián 3. helyezett lett. Mindannyian továbbjutottak a megyei fordulóba.

A megyei fordulót Soltvadkerten rendezték december 4-én, ahol Sándor Márta negyedik, Szász Rómeó ötödik, Csikós Adrián hatodik, Turán Erik pedig hetedik helyezést ért el.

A református iskolák országos pingpongversenyét Kiskunhalason rendezték meg december 7-én. Itt általános iskolás fiú csapatunk (Hepp Kevin, Németh Márk, Sándor Barnabás) és lány csapatunk (Sándor Ildikó, Sándor Márta, Vavrek Vivien) is első helyen végzett, középiskolás korosztályú csapatunk (Balogh Károly és Szász Rómeó) negyedik helyezett lett. Egyéniben Németh Márk első, Sándor Barnabás második, Hepp Kevin harmadik helyezést ért el, Vavrek Vivien első, Sándor Márta második, Sándor Ildikó harmadik helyezett lett.