Diákönkormányzatunk döntése alapján december első hetében társasjátékos iskolai délutánt rendeztünk, melynek keretében sakk- és malomversenyen vehettek részt a gyerekek Zsombor bácsi vezetésével. A jó hangulatú játék közben Nelli néni jóvoltából meleg teát kortyolhattak.

A 3-4. osztály malomversenyén első helyezést ért el Hájas Ramóna, második lett Rafael Brigitta és Sándor Klára, harmadik Bartkó Alexandra és Trencsényi Jázmin, negyedik Panci Márton, ötödik Németh Zsolt.

Az 5-6. osztály sakkversenyén első lett Velics Maximilián, második Raff Roland, harmadik Barta Béla, negyedik Csikós Florencia.  A malomversenyben első lett Velics Maximilián, második Sándor Márta, harmadik Csikós Szintia, Raff Roland és Barta Béla, negyedik Csikós Florencia.

A 7-8-10. osztályok sakk és malom versenyein is első lett Sándor Barnabás, második Jakab Kristóf, harmadik Merkel Berill, negyedik Dávid Veronika.